• slider1-1
 • slider2
 • slider3
 • depo-yonetimi
 • ic-nakliye
 • lojistik-cozumler
 • Uluslararası Karayolları Taşımacılığı
 • Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı
 • Uluslararası Havayolu Taşımacılığı
 • Depo Yönetimi
 • Kapıdan Kapıya iç Nakliye
 • Lojistik Çözümler

Taşımacılık

Karayolu Taşıması PİANO LOJİSTİK ’in en büyük gücü; müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tip ve sayıda aracı her an temin edebilmesinden gelir. Yönetilen araçların tüm detayları, öz mal veya kiralık araç ayrımı yapılmaksızın, PİANO LOJİSTİK operasyon departmanı’na kayıtlıdır. Firmamız bünyesindeki tüm çekiciler, yarı römorklar, dağıtım araçları ile tüm sürücüler, gerekli tüm donanım ve sertifikalara sahiptirler PİANO LOJİSTİK müşterileri, aldıkları hizmetin altyapısını oluşturan bu güvenlik ve emniyet standartlarının yarattığı rahatlığı, operasyonun her aşamasında hissederler. PİANO LOJİSTİK müşteri temsilcileri, müşteri memnuniyeti ilkesini ön planda tutarken, operasyon ekibi de filoyu 7/24 takip ve kontrol etmektedir.

Havayolu Taşıması

Zamanın navlun ücretinden daha önemli olduğu durumlarda, havayolu taşıması kuşkusuz tercih edilen bir taşıma modelidir. PİANO LOJİSTİK Havayolu Taşımacılığında aracısız olarak direkt servis vermekte ve yükleme anından boşaltma anına kadar tüm organizasyonu kendi personeli ile yürütmektedir. PİANO LOJİSTİK Havayolu şirketleri ile olan güçlü ilişikleri ve bağlı bulunduğu WCA Family of Logistic Networks, FANA Network ve FREIGHT PLATFORM gibi uluslararası acenta ağları yardımı ile tüm dünyada hava taşıma hizmeti verebilecek organizasyon yapısına sahiptir. PİANO LOJİSTİK Tüm dünya ülkelerine Havalimanından Havalimanına veya Kapıdan Kapıya HAVA KARGO hizmeti vermektedir. Farklı havayolu ve transit süre seçenekleri ile en uygun taşıma olanağı ve istenirse Transit Ticaret taşıma hizmeti de sunmaktadır.

Denizyolu Taşıması

PİANO LOJİSTİK dünya çapında 100’den fazla pazarda tarifeli, komple ve parsiyel konteyner taşımaları yapmaktadır. Tecrübelerinden aldığı bu güç ile müşterilerine dünya çapında konteyner taşıma hizmetleri sunmaktadır. PİANO LOJİSTİK piyasadaki güçlü acenta ağı ve deneyimi ile müşterilerine uygun fiyatlar sunar , optimum nakliye süreleri ve güvenliğin yanısıra dünyanın önde gelen denizcilik şirketleri ile ortaklıklardan gelen bir çok avantajdan faydalanırlar. PİANO LOJİSTİK dünyanın en büyük üretim noktalarından müşteri pazarlarına düzenli, güvenilir, hızlı ve efektif maliyetli haftalık deniz seferleri ile üstün bir parsiyel konteyner taşıma hizmeti sunmaktadır.

Demiryolu Taşıması

PİANO LOJİSTİK demiryolu taşımacılığında müşterilerine en uygun taşıma süresi ve maliyet olanaklarını sunmaktadır. Türkiye ve Avrupa demiryolları standartlarının gerektirdiği tüm vagon çeşitlerini temin edebilmektedir. Farklı yerlerde oluşturulmuş kontrol ve bağlantı noktalarından servis organizasyonu yapılmaktadır. PİANO LOJİSTİK karayolu taşımacılığında yaşanan geçiş izni zorlukları, trafik problemleri, araç yürüme yasakları, doğa kirlenmesi, kötü hava koşulları gibi sorunlar nedeniyle konteyner vagon taşımacılığının yakın bir gelecekte daha da ekonomik ve güncel hale geleceği düşüncesindedir.