• slider1-1
 • slider2
 • slider3
 • depo-yonetimi
 • ic-nakliye
 • lojistik-cozumler
 • Uluslararası Karayolları Taşımacılığı
 • Uluslararası Denizyolu Taşımacılığı
 • Uluslararası Havayolu Taşımacılığı
 • Depo Yönetimi
 • Kapıdan Kapıya iç Nakliye
 • Lojistik Çözümler

Hizmet Verdiğimiz Ülkeler

Güçlü alt yapımız ile Tüm Avrupa Ülkelerine , komple ve parsiyel taşımacılık hizmetleri

Piano Lojistik, AB normlarına sahip öz mal ve tedarikçi filosu ile Türkiye ve Avrupa ülkeleri arasında komple ve grupaj (parsiyel) uluslararası kara nakliyesi hizmeti vermektedir.  Tüm Avrupa ülkelerine haftada 5 gün yaptığı düzenli seferlerle kapıdan kapıya ihracat ve ithalat parsiyel kara nakliye hizmeti veren Piano  Lojistik, yurt içi ve yurt dışındaki lojistik merkezlerinde konsolidasyon hizmetlerini yaygın dağıtım altyapısıyla 7 gün 24 saat sunabilmektedir.

banner1
banner4

Doğu Avrupa Ülkelerine Komple Taşıma ve Parsiyel Hizmetleri ile Karşınızdayız!

Piano Lojistik  olarak yükünüzle  birlikte  sektör tecrübemizi de  Doğu Avrupa Ülkelerine taşımaktayız . Sektörde bulunan diğer firmalara oranla daha kaliteli ve daha güvenilir hizmet sunmak için kendini geliştirmeye çalışmakta olan ve her geçen gün kalitesini artıran firma olmaktayız. Doğu Avrupa ülkeleri, Türkiye tarafından en çok karayolu taşımacılığı sevkiyatı gerçekleştirilen ülkeler arasında yer almaktadır. Piano Lojistik olarak Bulgaristan, Macaristan, Slovakya, Polonya, Romanya ve Çek Cumhuriyetine nakliye ve parsiyel  taşıma hizmetleri gerçekleştirmekteyiz

Rusya ve Ortadoğu ülkeleri için Taşımacılık Alanlarında Kalitenin ve Güvenin Adresi

Kaliteli hizmetler güçlü altyapı özelliklerine ihtiyaç duyar. Piano Lojistik geçmiş deneyimlerinin  tecrübesi ile edindiği bilgi birikimini bu alanda ortaya koyarak geniş araç filosu, dünya çapında yaygın acenteleri, her ülkede farklı dilleri bilen farklı konularda uzman personelleri ile uluslararası taşımacılık sektöründe öncü bir kuruluş olmuştur. Faaliyetlerimiz  arasında Rusya  ve Ortadoğu ülkelerine taşımacılık hizmetleri de bulunmakta olup bu ülkelerde  acentelerimiz  ile her noktaya  kadar uzanmaktayız.

banner2
banner3

Azerbaycan ve Gürcistan Ülkelerine Nakliye ve Parsiyel Taşımacılıkta Öncü Firma

Azerbaycan ve Gürcistan  ülkeleri  ithalat ve ihracat alanında son yıllarda ülkemiz için  önemli bir seçenek olmaktadır. Uluslararası lojistik alanında  kalitesi ve güvenilirliği ile hizmetlerinde standartlık oluşturan Piano Lojistik , uluslar arası taşımacılığın en profesyonel şekli olarak piyasa da yerini korumaktadır. Bu ülkelerde kendini dilini kullanabilen deneyimli personelleri ile sorunsuz teslimatlar yapılabilmektedir. Geniş araç filosu ile her gün düzenli sevkiyatlar yapılmakta kapınızdan alınan paketler yine varacağı adreste kapıya teslim edilmektedir.

İskandinav ülkelerinde bizde varız !

Yükünüzü belirtilen adrese minimum sürede teslim ederek sizlere güvenli ve sorunsuz bir hizmet sağlayan Piano  Lojistik İskandinav ülkelerinde de  lojistik  hizmetleri  konusunda tercih edilen firma  olmayı başarmıştır. Türkiye ile İskandinav ülkeleri  arasındaki en kısa transit süreyi sağlayan güzergâhı ana rotası olarak belirleyen Piano Lojistik , ekspres, süper ekspres ve swift servis olanaklarıyla müşterilerinin acil ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretmektedir.  Müşterilerle uzun vadeli ilişkiler kurarak sürekli hizmet sağlayan firma izlere kusursuz lojistik hizmeti   sağlar.

444